
Limstift RapidØ12
99 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Beskrivelse
Limstift fra Rapid
Produktbeskrivelse
Diameter limstift: Ø12 mm
Lengde: 190 mm.
Antall: 14 stk.
Mål: 120 x 24 x 245 mm
Brukes til dekorering, lett reparasjon.
Limer på tre, lær, stoff, kork, plastmaterialer, fajanse, papp.
Diameter limstift: Ø12 mm
Lengde: 190 mm.
Antall: 14 stk.
Mål: 120 x 24 x 245 mm
Brukes til dekorering, lett reparasjon.
Limer på tre, lær, stoff, kork, plastmaterialer, fajanse, papp.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Rapid |
|---|---|
| Art.Nr. | 37302 |
| Produkttype | Limstift |
| Lengde | 245 mm |
| Vekt | 0,286 kg |
| Bredde | 120 mm |
| EAN-nr | 3221631073622 |
| Nobb | 30086656 |
