
Stiftemaskin Creativ CompanyErgo 1 st
329 kr

Ergo 1 st
329 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 99 kr
Beskrivelse
Probuilder stiftemaskin av svartlakkert stål i robust kvalitet med ergonomisk grep. Brukes til stifting med fintrådskramper ved møbelpolstring og lignende.Stifter som passer til er varenr. 13075
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 13097 |
| Produkttype | Stiftemaskin |
| Materiale | Stål |
| Bredde | 140 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 170 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Dybde | 275 mm |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Sort |
| EAN-nr | 5709386816650 |
