Beskrivelse
Stiftetang av plastikk i god kvalitet.Bruker stiftekramper 24/6 - varenr. 14115
Egenskaper
| Varemerke | Creativ Company |
|---|---|
| Art.Nr. | 14114 |
| Produkttype | Stiftemaskin |
| Materiale | Plast |
| Bredde | 60 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Lengde | 143 mm |
| Høyde | 40 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Sesong | Hele året |
| Farge | Sort/Hvit |
| EAN-nr | 5707167076286 |


