




Vinkelsliper EinhellTE-AG 230
1 231 kr1 710 kr
Spar 28 %
Kampanje

TE-AG 230
1 231 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Vinkelsliper Einhell TE-AG 230 er en kraftig vinkelsliper med softstart, dreibart håndtak og vibrasjonsdempet håndtak. Den har beskyttelsesskjerm med hurtigjustering, spindellås og et flatt girhode i metall.
Informasjon
- Softstart
- Dreibart håndtak
- Vibrasjonsdempet håndtak
- Beskyttelsesskjerm med hurtigjustering
- Spindellås
- Flatt girhode i metal
- Støttehåndtak kan monteres i 3 posisjoner
- Støttehåndtak og håndtak og håndtak med softgrip
- Lang levetid
- Ledningsklemme
- Nøkkel til skift av skiver
- Kappe-/slipeskive ikke inkludert
- Strømforsyning: 230 V | 50 Hz
- Effekt: 2 350 W
- Hastighet: 6 500 o/min
- Skivediameter: 230 mm
- Softstart
- Dreibart håndtak
- Vibrasjonsdempet håndtak
- Beskyttelsesskjerm med hurtigjustering
- Spindellås
- Flatt girhode i metal
- Støttehåndtak kan monteres i 3 posisjoner
- Støttehåndtak og håndtak og håndtak med softgrip
- Lang levetid
- Ledningsklemme
- Nøkkel til skift av skiver
- Kappe-/slipeskive ikke inkludert
- Strømforsyning: 230 V | 50 Hz
- Effekt: 2 350 W
- Hastighet: 6 500 o/min
- Skivediameter: 230 mm
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4430870 |
| Kraftkilde | El |
| Produkttype | Vinkelslip |
| Spenning | 230 V |
| Effekt/prestering | 2300 W |
| Vekt | 5,9 kg |
| Bruksområde | DIY |
| Serie | Expert |
| Skivediameter | 230 mm |
| EAN-nr | 4006825577235 |
| Nobb | 50500304 |
