


Vinkelsliper MakitaGA7020SF
2 699 kr
Beskrivelse
Vinkelsliper med mykstart for sikker oppstart og et robust girkasse som kan løsnes og roteres 90°. Slipsskivens diameter er 180 mm, og motorhusets labyrintkanaler beskytter motoren mot forurensninger.
Tekniske Data
- Omdreininger: 0-8500 omdreininger/min
- Spindel M14
- Hull diameter: 22,23 mm
- Slipeskive diameter: 180 mm
Informasjon
- Mykstart for sikker oppstart
- Motorhusets labyrintkanaler beskytter motoren mot forurensninger
- Robust girhus som kan løsnes og roteres 90°
- Sidehåndtak
- Tapnøkkel
- Tilkoblingskabel 2,5 m
- Omdreininger: 0-8500 omdreininger/min
- Spindel M14
- Hull diameter: 22,23 mm
- Slipeskive diameter: 180 mm
Informasjon
- Mykstart for sikker oppstart
- Motorhusets labyrintkanaler beskytter motoren mot forurensninger
- Robust girhus som kan løsnes og roteres 90°
- Sidehåndtak
- Tapnøkkel
- Tilkoblingskabel 2,5 m
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Makita |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000029414 |
| Kraftkilde | Strøm |
| Produkttype | Vinkelsliper |
| Effekt/prestering | 2200 W |
| Spenning | 230 V |
| Vekt | 5,5 kg |
| Bruksområde | PRO |
| Skivediameter | 180 mm |
| Lengde | 473 mm |
| Høyde | 140 mm |
| Produsentens Art.Nr. | GA7020SF |
| Bredde | 200 mm |
| EAN-nr | 0088381070966 |
