
Gipsbukk BåreboSort Max 600 kg
502 kr

Sort Max 600 kg
502 kr
- Tilbake på lager 06.07.2026
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Gipsbukk med ergonomisk arbeidshøyde og solid konstruksjon som tar minimal plass når den er sammenfoldet. Pulverlakkert for god rustbeskyttelse. Maks vekt 600kg. Høyde 680mm, bredde 950mm. Husk at denne artikkelen også er tilgjengelig i en pakke med 40, artikkelnr. 831915.
Egenskaper
| Varemerke | Bårebo |
|---|---|
| Art.Nr. | 831914 |
| Bredde | 950 mm |
| Høyde | 680 mm |
| Lengde | 1128 mm |
| Produkttype | Gipsramme |
| Materiale | Metall |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Farge | Sort |
| MaksBelastning | 600 Kg |
| Overflatebehandling | Lakkert |
| EAN-nr | 7318918319149 |
