


Forgassermeisel STIHL8-kant
115 kr
Prispresset

8-kant
115 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
STIHL forgassermeisel 8-kant for de fleste ryddesager og motorsager.
Passer ikke til FS55 eller FS131.
Egenskaper
| Varemerke | Stihl |
|---|---|
| Art.Nr. | 1000482631 |
| Høyde | 11 mm |
| Lengde | 160 mm |
| Produsentens Art.Nr. | 59108902314 |
| Produkttype | Service & slitedeler |
| Vekt | 0,02 kg |
| Bredde | 18 mm |
| Garanti | 1 år |
| EAN-nr | 886661871643 |
