
Bitssett Metabo32 deler
251 kr 419 kr
Spar 40 %
Kampanje
23h igjen!

32 deler
251 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Bitssett 32 deler: S 2 bits; L=25mm(30 stk.). Magnetisk bitsholder.
Egenskaper
| Varemerke | Metabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 626700000 |
| Farge | Grønn |
| Produkttype | Bor og bitssett |
| Høyde | 70 mm |
| Bredde | 105 mm |
| Dybde | 45 mm |
| EAN-nr | 4007430240217 |
| Nobb | 47118638 |
