
Filterregulator EinhellMini R 1/4
149 kr

Mini R 1/4
149 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Trykkluft minismøreenhet R 1/4, Lengde 170 mm, Bredde 60 mm, Høyde 33 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4135002 |
| Produkttype | Filterregulator |
| Serie | Einhell Accessory |
| Høyde | 58 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Vekt | 0,09 kg |
| Bredde | 120 mm |
| EAN-nr | 4006825581614 |
| Nobb | 60074893 |
