
Hurtigkobling EinhellF Slange 10MM
99 kr

F Slange 10MM
99 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Trykkluft Hurtigkobling - Ø10mm. orm stubby.
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4139302 |
| Produkttype | Hurtigkobling |
| Serie | Einhell Accessory |
| Høyde | 58 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Vekt | 0,09 kg |
| Bredde | 120 mm |
| EAN-nr | 4006825581645 |
| Nobb | 60075093 |
