
Hurtigkobling Einhellmed R1/2 tommer Utvendig Gjenge
79 kr

med R1/2 tommer Utvendig Gjenge
79 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Hurtigkobling med R1 / 2” utvendig gjenge, tilbehør for kompressor.
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4139209 |
| Produkttype | Hurtigkobling |
| Serie | Einhell Accessory |
| Høyde | 45 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Vekt | 0,08 kg |
| Bredde | 120 mm |
| EAN-nr | 4006825596939 |
| Nobb | 60074940 |
