





Meiselhammer EinhellTC-PC 45
451 kr 644 kr
Spar 30 %
Kampanje
1h igjen!

TC-PC 45
451 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Høyytelses meiselhammer for maskinering av stein og metall. Friksjonsgummihåndtak for sikkerhet under bruk. Topp ytelse med en indre slangediameter på 9 mm eller mer. Bitsen sitter sikkert i den sekskantede chucken. Inkl. 120 mm meiselsett i 4 deler for en rekke bruksområder. Inkl. 1 liten oljeflaske, 1 nippel og 1 spennfjær. Leveres i praktisk transport- og oppbevaringskasse. Leveres i praktisk transport- og oppbevaringskasse. Maks. driftstrykk: 6,3 bar. Luftforbruk: 113 l/min. Blåsehastighet: 4500 rpm. Slag: 43 mm. Slageffekt: 1,2 J. Slageffekt: 1,2 J.
Varemerke
Beskrivelse
Høyytelses meiselhammer for maskinering av stein og metall. Friksjonsgummihåndtak for sikkerhet under bruk. Topp ytelse med en indre slangediameter på 9 mm eller mer. Bitsen sitter sikkert i den sekskantede chucken. Inkl. 120 mm meiselsett i 4 deler for en rekke bruksområder. Inkl. 1 liten oljeflaske, 1 nippel og 1 spennfjær. Leveres i praktisk transport- og oppbevaringskasse. Leveres i praktisk transport- og oppbevaringskasse. Maks. driftstrykk: 6,3 bar. Luftforbruk: 113 l/min. Blåsehastighet: 4500 rpm. Slag: 43 mm. Slageffekt: 1,2 J. Slageffekt: 1,2 J.
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4139040 |
| Produkttype | Meiselhammer |
| Serie | Einhell Classic |
| Høyde | 72 mm |
| Lengde | 280 mm |
| Vekt | 2,1 kg |
| Bredde | 200 mm |
| EAN-nr | 4006825640007 |
| Nobb | 60074873 |