







Rakslip EinhellTC-PP 220
482 kr 603 kr
Spar 20 %
Kampanje
41min igjen!

TC-PP 220
482 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Pneumatisk verktøy for sliping, polering, gravering og avgrading. Friksjonsgummihåndtak for sikkerhet under bruk. Topp ytelse med en indre slangediameter på 9 mm eller mer. Stiftkvernen er egnet for bruk med én hånd. Sikkerhetsspaken beskytter mot uønsket start. Inkl. 10 slipesteiner for en rekke bruksområder. Inkl. 1 liten oljeflaske, 1 nippel og 2 kroknøkler. Leveres med praktisk transport- og oppbevaringsveske.
.
.
Varemerke
Beskrivelse
Pneumatisk verktøy for sliping, polering, gravering og avgrading. Friksjonsgummihåndtak for sikkerhet under bruk. Topp ytelse med en indre slangediameter på 9 mm eller mer. Stiftkvernen er egnet for bruk med én hånd. Sikkerhetsspaken beskytter mot uønsket start. Inkl. 10 slipesteiner for en rekke bruksområder. Inkl. 1 liten oljeflaske, 1 nippel og 2 kroknøkler. Leveres med praktisk transport- og oppbevaringsveske.
.
.
Tekniske data
- Maks. driftstrykk: 6,3 bar
- Tomgangshastighet: 22 000 rpm
- Luftforbruk: 128 l/min
- Maks. driftstrykk: 6,3 bar
- Tomgangshastighet: 22 000 rpm
- Luftforbruk: 128 l/min
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4138540 |
| Produkttype | Rakslip |
| Serie | Einhell Classic |
| Høyde | 68 mm |
| Lengde | 278 mm |
| Vekt | 1,48 kg |
| Bredde | 228 mm |
| EAN-nr | 4006825641400 |
| Nobb | 60075088 |