
Slangekobling EinhellDobbel 9 mm
99 kr

Dobbel 9 mm
99 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Dobbel slangekobling. Diam. 9 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4139320 |
| Produkttype | Slangekobling |
| Serie | Einhell Accessory |
| Høyde | 50 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Vekt | 0,04 kg |
| Bredde | 120 mm |
| EAN-nr | 4006825581652 |
| Nobb | 60074946 |
