


Spraypistol Einhell
215 kr 269 kr
Spar 20 %
Kampanje
41min igjen!

Spraypistol Einhell
215 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Praktisk og allsidig bruk. Med sugeflaske på 0,7 l. Egnet for lettere olje og rengjøringsmidler takket være justerbar stråle. Med pluggadapter for rask tilkobling.
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4133200 |
| Produkttype | Spraypistol |
| Serie | Einhell Accessory |
| Høyde | 260 mm |
| Lengde | 180 mm |
| Vekt | 0,6 kg |
| Bredde | 110 mm |
| EAN-nr | 4006825411072 |
| Nobb | 51940223 |
