
Trykkreduserer EinhellR 1/4
543 kr 629 kr
Spar 14 %
Kampanje
41min igjen!

R 1/4
543 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Trykkreduksjon Einhell R 1/4. Driftstrykk maks.: 10 bar.
Egenskaper
| Varemerke | Einhell |
|---|---|
| Art.Nr. | 4134200 |
| Produkttype | Trykkreduserer |
| Serie | Einhell Accessory |
| Høyde | 205 mm |
| Lengde | 109 mm |
| Vekt | 0,48 kg |
| Bredde | 50 mm |
| EAN-nr | 4006825410051 |
| Nobb | 60074902 |
