
Klatrestativ JaboLiten
7 927 kr10 569 kr
Spar 25 %
Kampanje

Liten
7 927 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Klatrestativet Jabo Liten er et morsomt klatrestativ med sklie, leketårn og klatreplanke. Denne lekeborgen er et jordbærsted for barn med spring i bena. Alle deler er sikkerhetstestet og godkjent.
Annet
- Høyde: 297 cm
- Bredde x lengde: 108 x 308 cm
- Høyde: 297 cm
- Bredde x lengde: 108 x 308 cm
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 4406 |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Tre |
| Produkttype | Klatrestativ |
| Treslag | Furu |
| Sertifisering | FSC 100% |
| Høyde | 2970 mm |
| Lengde | 3080 mm |
| Vekt | 95 kg |
| Bredde | 1080 mm |
| EAN-nr | 7393290044063 |
