


Lekestativ JaboBusa
10 126 kr

Busa
10 126 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 2-5 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lekestativ fra Jabo som er laget av CE- og FSC-sertifisert tre med en ramme på 90x90 mm. Lekeutstyr er inkludert, og lekestativet er egnet for barn mellom 3-12 år. Lekestativet bør forankres med H-anker, ikke inkludert (tilgjengelig som tilvalg).
Dette er inkludert
- Lekestativ
- Repstige
- Klatretau
- Klatrenett
- Voltstang
- Klatregrep
- Lekestativ
- Repstige
- Klatretau
- Klatrenett
- Voltstang
- Klatregrep
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Jabo |
|---|---|
| Art.Nr. | 10132 |
| Farge | Ubehandlet |
| Serie | Busa |
| Produkttype | Lekestativ |
| Høyde | 2200 mm |
| Lengde | 2400 mm |
| Vekt | 301 kg |
| Bredde | 1200 mm |
| EAN-nr | 7393290101322 |

