



DEAWST05
4 141 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Sagbord med store og robuste hjul, samt lange justerbare materialstøtter. Sagen kan være montert under transport. Bordet har et justerbart støtteben for ujevne underlag, og bordets høyde kan justeres mellom 550 -800 mm.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Makita |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000000096 |
| Type | Sagbord |
| Bruksområde | PRO |
| Bredde | 500 mm |
| Produsentens Art.Nr. | WST05 |
| Lengde | 2750 mm |
| Høyde | 800 mm |
| Vekt | 26,4 kg |
| EAN-nr | 0088381424318 |
