
















Lommelykt MakitaDML812 LXT 18V uten Batteri og Lader
1 422 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Lommelykt med fire effektinnstillinger. Fungerer godt som et generelt lys og er et utmerket verktøy for å belyse mørke gjenstander på arbeidsplassen eller gi ekstra belysning for arbeid med høy presisjon. Armaturhodet kan vippes 90 °.
Lommelykt med fire effektinnstillinger. Fungerer godt som et generelt lys og er et utmerket verktøy for å belyse mørke objekter på arbeidsplassen eller gi ekstra belysning for arbeid med høy presisjon. Armaturhodet kan vippes 90 °.
Fordeler
- Det ergonomiske og gummibelagte håndtaket sikrer en trygg og komfortabel arbeidsposisjon.
- Maskinen har et beskyttelsessystem som forlenger batteriets levetid ved å slå av maskinen når batterinivået blir for lavt.
- LED- lampene har lang levetid.
Tekniske data
- Spenning: 14,4/18 V
- Spenning LXT: Ja
- Batteribeskyttelsessystem: Ja
- Lysstyrke (lux): 600/1000/1250 Lumen
- Illuminans: 520/51 000/71 000 lx
- Kontinuerlig drift 18V / 6.0Ah: 10/7,5/6 h
- Vekt med standardbatteri: 1,2- 1,6 kg
- Mål (LxBxH): 313x119x115 mm
- Nettvekt: 0,89 kg
Fordeler
- Det ergonomiske og gummibelagte håndtaket sikrer en trygg og komfortabel arbeidsposisjon.
- Maskinen har et beskyttelsessystem som forlenger batteriets levetid ved å slå av maskinen når batterinivået blir for lavt.
- LED- lampene har lang levetid.
Tekniske data
- Spenning: 14,4/18 V
- Spenning LXT: Ja
- Batteribeskyttelsessystem: Ja
- Lysstyrke (lux): 600/1000/1250 Lumen
- Illuminans: 520/51 000/71 000 lx
- Kontinuerlig drift 18V / 6.0Ah: 10/7,5/6 h
- Vekt med standardbatteri: 1,2- 1,6 kg
- Mål (LxBxH): 313x119x115 mm
- Nettvekt: 0,89 kg
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Makita |
|---|---|
| Art.Nr. | 4000087063 |
| Produsentens Art.Nr. | DML812 |
| Kraftkilde | Batteri |
| Produkttype | FickLampen |
| Bruksområde | PRO |
| Høyde | 115 mm |
| Lengde | 313 mm |
| Vekt | 0,89 kg |
| Bredde | 119 mm |
| EAN-nr | 0088381896245 |
