


Aggregat AL-KO3500-C
5 968 kr
Prispresset

3500-C
5 968 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Aggregat AL-KO 3500-C er en trygg og stabil generator for de litt større oppgavene.
Egenskaper
| Varemerke | AL-KO |
|---|---|
| Art.Nr. | 130931 |
| Spenning | 230 V |
| Effekt/prestering | 2800 W |
| Kraftkilde | Bensin |
| Produkttype | Aggregat |
| Vekt | 50 kg |
| EAN-nr | 5769720520186 |
