





Bålbrenner EspegardKule
Nyhet
3 496 kr
Prispresset
Beskrivelse
Bålbrenner Kule sitt organiske design, inspirert av naturen, blir et magisk innslag i uterommet. Et rentbrennende og lettfyrt ildsted, som gir høye, vakre flammer året rundt.
Stemningsfullt ildsted i svartemaljert, massivt stål. Bålbrennerens rentbrennende egenskaper gir høy effekt med god varme uansett årstid. Den fungerer også veldig fint til grilling med spyd. Emaljen og dreneringen i bunn beskytter mot vann og fukt. Rentbrennende modul i rustfritt stål som kan løftes ut. Under modulen er askebeholderen som enkelt tas ut og tømmes.
Leveres ferdig montert med tre korte bein og svartemaljert stållokk.
Høyde u/ lokk: 40 cm. Høyde m/ lokk: 49 cm. Ø 58 cm. Vekt med lokk: 23 kg
Leveres ferdig montert med tre korte bein og svartemaljert stållokk.
Høyde u/ lokk: 40 cm. Høyde m/ lokk: 49 cm. Ø 58 cm. Vekt med lokk: 23 kg
Egenskaper
| Varemerke | Espegard |
|---|---|
| Art.Nr. | 7767 |
| Diameter | 58 cm |
| Produkttype | Bålbrenner |
| Vekt | 15,7 kg |
| Bruksområde | Utendørs |
| Høyde | 39,5 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Farge | Sort |
| EAN-nr | 7058121077671 |
| Nobb | 60669383 |

