




Multistativ Espegardtil Bålbrenner
Nyhet
2 490 kr

til Bålbrenner
2 490 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Espegard tilbyr et bredt sortiment av bålbrennere, og behovet for tilbehør er stort. Vi ønsket å finne en ny og innovativ måte å bruke bålbrenneren på – noe ingen har gjort før. Resultatet ble et multistativ som fungerer som en base for en rekke ulike tilbehør.
Med multistativet kan du bruke et større utvalg av tilbehør som gir bålbrenneren nye og forbedrede funksjoner. Stativet passer til alle modeller og åpner for bruk av justerbare grillrister, varmeskjold, deflektor og mer. I tillegg gjør hjulene under bunnplaten det enkelt å flytte bålbrenneren dit du ønsker.
Diameter på bunnplaten: 54 cm
Total høyde på stativet: 94 cm
Diameter på bunnplaten: 54 cm
Total høyde på stativet: 94 cm
Egenskaper
| Varemerke | Espegard |
|---|---|
| Art.Nr. | 5056 |
| Diameter | 54 cm |
| Produkttype | Stativ |
| Vekt | 12,4 kg |
| Bruksområde | Utendørs |
| Høyde | 94 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Farge | Sort |
| EAN-nr | 7058121050568 |
| Nobb | 60783446 |
