




Utepeis Venture HomeMarongo
2 151 kr2 689 kr
Spar 20 %
Kampanje

Marongo
2 151 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Øk kosfaktoren på uteplassen med denne varmende peisen fra Marongo-serien. Designen er stilren med en sylinderformet kropp som gradvis blir smalere mot toppen. Peisen er laget av svart stål med en stor åpning som også har en grillrist som er egnet for grilling. Her kan du lage en koselig liten ild for å varme deg og gjestene dine foran i løpet av tidlig sommer og sene sommerkvelder. Husk å ikke la peisen være uten tilsyn.
Varemerke
Beskrivelse
Øk kosfaktoren på uteplassen med denne varmende peisen fra Marongo-serien. Designen er stilren med en sylinderformet kropp som gradvis blir smalere mot toppen. Peisen er laget av svart stål med en stor åpning som også har en grillrist som er egnet for grilling. Her kan du lage en koselig liten ild for å varme deg og gjestene dine foran i løpet av tidlig sommer og sene sommerkvelder. Husk å ikke la peisen være uten tilsyn.
Brensel: Tre eller kull.
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 6047-001 |
| Produkttype | Peis |
| Materiale | Stål |
| Serie | Marongo |
| Bruksområde | Utendørs |
| Dybde | 550 mm |
| Dybde | 550 cm |
| Høyde | 1520 mm |
| Diameter | 550 mm |
| EAN-nr | 7340206979414 |