
Varmereflektor Espegardtil Bålbrenner 50
Nyhet
911 kr
Prispresset
Beskrivelse
Opplev enda bedre komfort rundt bålet med Varmereflektor Eld 50. Dette smarte tilbehøret sprer varmen horisontalt, slik at alle som sitter rundt bålet får en lun og behagelig opplevelse.
Ved å reflektere varmen utover sidene utnyttes energien fra bålet optimalt, og du skaper en koselig atmosfære selv på kjølige dager. Varmereflektoren hektes direkte på kanten av bålbrenneren. Den passer til Bålbrenner Eld 50 (5100) og Lue 50 (5150). Laget av ubehandlet rustfritt stål.
Egenskaper
| Varemerke | Espegard |
|---|---|
| Art.Nr. | 5070 |
| Diameter | 59 cm |
| Produkttype | Varmereflektor |
| Vekt | 2,2 kg |
| Bruksområde | Utendørs |
| Høyde | 44,8 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Farge | Rustfritt Stål |
| EAN-nr | 7058121050704 |
| Nobb | 60875519 |

