



Varmereflektor Espegardtil Grilltårn
Nyhet
1 290 kr

til Grilltårn
1 290 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 149 kr
Beskrivelse
Opplev enda bedre komfort rundt bålet med Varmereflektor til grilltårn. Dette smarte tilbehøret sprer varmen horisontalt, slik at alle som sitter rundt bålet får en lun og behagelig opplevelse.
Ved å reflektere varmen utover sidene utnyttes energien fra bålet optimalt, og du skaper en koselig atmosfære selv på kjølige dager. Varmereflektoren festes direkte på grilltårnet og kan enkelt justeres i høyden. Den passer til modeller i Bålbrenner-serien 50 som bruker grilltårn. Laget av ubehandlet rustfritt stål.
Egenskaper
| Varemerke | Espegard |
|---|---|
| Art.Nr. | 5071 |
| Diameter | 59 cm |
| Produkttype | Varmereflektor |
| Vekt | 2,3 kg |
| Bruksområde | Utendørs |
| Høyde | 8 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Farge | Rustfritt Stål |
| EAN-nr | 7058121050711 |
| Nobb | 60875520 |
