
Cafébord HillerstorpNäsby 70x120 cm
fra3 434 krfra4 579 kr
Spar 25 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Et lite og nett cafébord som kan kombineres med mange forskjellige stoler. Laget av pulverlakkert stål. Bordet har en stabil fot som sørger for at bordet står stødig, samt justerbare føtter slik at du kan tilpasse møblene dine etter ujevne overflater.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sand, Sort |
| Materiale | Stål |
| Serie | Näsby |
| Produkttype | Cafebord, Kafebord |
| Lengde | 1200 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Høyde | 730 mm |
| Garanti | 1 år |



