
Cafébord HillerstorpNäsby 70x70 cm
fra2 669 krfra3 559 kr
Spar 25 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Et lite, nett cafébord som kan kombineres med en rekke forskjellige stoler. Laget av pulverlakkert stål. Bordet har en stabil fot som sørger for at bordet står stødig, samt justerbare føtter slik at du kan tilpasse møblene dine etter ujevne overflater.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sand, Sort |
| Materiale | Stål |
| Serie | Näsby |
| Produkttype | Cafebord, Kafebord |
| Lengde | 700 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Høyde | 730 mm |
| Garanti | 1 år |



