
Cafébord HillerstorpNäsby Ø70 cm
fra2 549 krfra3 399 kr
Spar 25 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Et lite, pent kafébord som kan kombineres med et bredt utvalg av stoler. Laget av pulverlakkert stål. Bordet har en stabil fot som sørger for at bordet står stødig, samt justerbare føtter slik at du kan tilpasse møblene dine til ujevne overflater.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sand |
| Materiale | Stål |
| Serie | Näsby |
| Produkttype | Kafebord |
| Lengde | 700 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Høyde | 730 mm |
| Garanti | 1 år |


