




Cafébord Venture HomeBacongSort
1 079 kr1 269 kr
Spar 15 %
Kampanje
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Bacong - et stilrent cafébord i tidløs svart farge og nett design. Laget av svart stål som gjør bordet like praktisk som holdbart. Den lette vekten gjør at bordet er enkelt å flytte og passer like godt ute i hagen som på den lille balkongen. Den runde toppplaten og de smale bena gir et minimalistisk inntrykk og passer perfekt for ettermiddagskaffen. Nyt de herlige øyeblikkene i sommer!
Varemerke
Beskrivelse
Bacong - et stilrent cafébord i tidløs svart farge og nett design. Laget av svart stål som gjør bordet like praktisk som holdbart. Den lette vekten gjør at bordet er enkelt å flytte og passer like godt ute i hagen som på den lille balkongen. Den runde toppplaten og de smale bena gir et minimalistisk inntrykk og passer perfekt for ettermiddagskaffen. Nyt de herlige øyeblikkene i sommer!
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 6130-001 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Stål |
| Serie | Bacong |
| Produkttype | Kafébord |
| Lengde | 600 mm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Diameter | 60 cm |
| Høyde | 74 cm |
| Bredde | 60 cm |
| EAN-nr | 7340206979605 |