
Velg Farge
Beskrivelse
Caféstol Hillerstorp Äppelhed er en stilig, stablebar caféstol med ramme i farget aluminium og flettet sete og rygg i textilene.
Days
Kom i gang med utelivet med DAYS! Kolleksjonen gjør det enkelt å nyte under sommerhimmelen. Her finner du smarte møbler med både funksjon og design som passer der plassen noen ganger er liten, men opplevelsen alltid skal være stor. På balkongen i byen, den lille terrassen på landet eller nede ved brygga.
Spesifikasjon
Serie: Äppelhed
Justerbar: Nei
Montering kreves: Nei
Materiale: Textilene
Uttrekkbar: Nei
Stabelbar: Ja
Sammenleggbar: Nei
Materialdetalj: Aluminium
Mål
Sittedybde: 41 cm
Høyde ryggstøtte: 40 cm
Høyde armlene: 65 cm
Bredde: 56 cm
Sittehøyde: 44 cm
Høyde: 81 cm
Dybde: 60 cm
Sittebredde: 37 cm
Kom i gang med utelivet med DAYS! Kolleksjonen gjør det enkelt å nyte under sommerhimmelen. Her finner du smarte møbler med både funksjon og design som passer der plassen noen ganger er liten, men opplevelsen alltid skal være stor. På balkongen i byen, den lille terrassen på landet eller nede ved brygga.
Spesifikasjon
Serie: Äppelhed
Justerbar: Nei
Montering kreves: Nei
Materiale: Textilene
Uttrekkbar: Nei
Stabelbar: Ja
Sammenleggbar: Nei
Materialdetalj: Aluminium
Mål
Sittedybde: 41 cm
Høyde ryggstøtte: 40 cm
Høyde armlene: 65 cm
Bredde: 56 cm
Sittehøyde: 44 cm
Høyde: 81 cm
Dybde: 60 cm
Sittebredde: 37 cm
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 1307H |
| Farge | Beige, Grønn, Svart/Brun |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Äppelhed |
| Type | Kafestol |
| Bredde | 560 mm |
| Høyde | 810 mm |
| Sittedybde | 410 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 600 mm |
| Montering | Nei |
| Kolleksjon | Days |
| Høyde armlene | 65 cm |
| Sittehøyde | 440 mm |
| Sittebredde | 370 mm |
| Uttrekkbart | Nei |
| Rygghøyde | 40 cm |



