
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisebord fra Hillerstorp i Nydala-serien med innleggsplate av butterfly-modell. Velg mellom forskjellige varianter. Bordet er 150 cm langt og kan bli 200 cm med innleggsplaten.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort, Teak/Hvit |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Nydala |
| Ileggsplate | Ja |
| Produkttype | Spisebord |
| Lengde | 1500 mm |
| Bredde | 960 mm |
| Høyde | 760 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Uttrekkbart | Ja |
| Form bord | Rektangulær |



