
Velg Produkttype
Velg Materiale
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisebord fra Hillerstorp i Nydala-serien med butterfly-modell innleggsplate. Bordet er 200 cm langt, og med innleggsplaten blir bordet 280 cm langt.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Farge | Hvit, Hvit/Teak, Sand, Sort, Svart/Teak |
| Materiale | Aluminium, Teak/Aluminium |
| Serie | Nydala |
| Ileggsplate | Ja |
| Produkttype | Bord, Spisebord |
| Lengde | 2000 mm |
| Bredde | 960 mm |
| Høyde | 760 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Uttrekkbart | Ja |
| Kolleksjon | Days |
| Form bord | Rektangulær, Rektangulært |





