
Hagebord HillerstorpOxhult Ø145 cm
fra7 177 krfra7 959 kr
Fra 10 %
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Et stilrent møbel med god plass for mange.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sort |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Oxhult |
| Produkttype | Hagebord |
| Lengde | 1450 mm |
| Bredde | 1450 mm |
| Høyde | 740 mm |
| Dybde | 1450 mm |
| Montering | Ja |
| Kolleksjon | Living |
| Uttrekkbart | Nei |
| Form bord | Rund |


