
Loungebord Hage HillerstorpHånger 120x60x47 cm Sand
2 722 kr3 629 kr
Spar 25 %
Kampanje
tom 18/5

Hånger 120x60x47 cm Sand
2 722 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stilrent og vedlikeholdsfritt loungebord laget av aluminium med bordplate i varm grå melert keramisk glass, 5 mm tykk.
Dager
Kom i gang med utendørslivet med DAGER! Kolleksjonen gjør det enkelt å nyte under sommerhimmelen. Her finnes smarte møbler med både funksjon og design som passer der plassen noen ganger er liten, men opplevelsen alltid skal være stor. På balkongen i byen, den lille terrassen på landet eller nede på bryggen.
Spesifikasjoner
- Serie: Hånger
- Puter inkludert: Nei
- Montering kreves: Ja
- Justerbar: Nei
- Materiale: Aluminium
- Materiale detaljer: Keramisk glass
- Sammenleggbar: Nei
- Utvidbar: Nei
Kom i gang med utendørslivet med DAGER! Kolleksjonen gjør det enkelt å nyte under sommerhimmelen. Her finnes smarte møbler med både funksjon og design som passer der plassen noen ganger er liten, men opplevelsen alltid skal være stor. På balkongen i byen, den lille terrassen på landet eller nede på bryggen.
Spesifikasjoner
- Serie: Hånger
- Puter inkludert: Nei
- Montering kreves: Ja
- Justerbar: Nei
- Materiale: Aluminium
- Materiale detaljer: Keramisk glass
- Sammenleggbar: Nei
- Utvidbar: Nei
Mål
- Lengde: 120 cm
- Dybde: 60 cm
- Høyde: 47 cm
- Bredde: 60 cm
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 2058017053 |
| Farge | Sand |
| Serie | Hånger |
| Ileggsplate | Nei |
| Produkttype | Bord |
| Bredde | 600 mm |
| Lengde | 120 cm |
| Form bord | Rektangulärt |
| Puteinkludert | Nei |
| Høyde | 47 cm |
| Kolleksjon | Days |
| Dybde | 60 cm |
| Montering | Ja |
| Uttrekkbart | Nei |
| Materialtype | Aluminium |
| Antall Stoler | 2 |
| EAN-nr | 7319070170531 |
