
Loungebord Hage HillerstorpHånger 120x60x47 cm Sort
2 722 kr3 629 kr
Spar 25 %
Kampanje

Hånger 120x60x47 cm Sort
2 722 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stilrent og vedlikeholdsfritt loungebord laget av aluminium med bordplate i varm grå melert keramisk glass, 5 mm tykk.
Dager
Start utendørslivet med DAGER! Kolleksjonen gjør det lett å nyte under sommerhimmelen. Her finnes smarte møbler med både funksjon og design som passer der plassen noen ganger er liten, men opplevelsen alltid skal være stor. På balkongen i byen, den lille terrassen på landet eller nede på brygga.
Spesifikasjoner
- Serie: Hånger
- Puter inkludert: Nei
- Montering kreves: Ja
- Justerbar: Nei
- Materiale: Aluminium
- Detaljer om materiale: Keramisk glass
- Sammenleggbar: Nei
- Utvidbar: Nei
Start utendørslivet med DAGER! Kolleksjonen gjør det lett å nyte under sommerhimmelen. Her finnes smarte møbler med både funksjon og design som passer der plassen noen ganger er liten, men opplevelsen alltid skal være stor. På balkongen i byen, den lille terrassen på landet eller nede på brygga.
Spesifikasjoner
- Serie: Hånger
- Puter inkludert: Nei
- Montering kreves: Ja
- Justerbar: Nei
- Materiale: Aluminium
- Detaljer om materiale: Keramisk glass
- Sammenleggbar: Nei
- Utvidbar: Nei
Mål
- Lengde: 120 cm
- Dybde: 60 cm
- Høyde: 47 cm
- Bredde: 60 cm
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 2058017118 |
| Farge | Sort |
| Serie | Hånger |
| Ileggsplate | Nei |
| Type | Hagebord |
| Lengde | 120 cm |
| Montering | Ja |
| Kolleksjon | Days |
| Uttrekkbart | Nei |
| Materialtype | Aluminium |
| Form bord | Rektangulært |
| Dybde | 60 cm |
| Høyde | 47 cm |
| EAN-nr | 7319070171187 |
