
Hagebord Venture HomeVolta Ø 150 cm
fra5 031 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisebordet Volta fra Venture Home er laget av flettet kunstrotting med en ramme av aluminium, materialer som er av høy kvalitet og ikke krever direkte vedlikehold.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Grå, Hvit, Sort |
| Materiale | Konstrotting/glass/Aluminium |
| Serie | Volta |
| Produkttype | Spisebord |
| Lengde | 1530 mm |
| Bredde | 1530 mm |
| Høyde | 740 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 1530 mm |
| Diameter | 1500 mm |
| Vekt | 48 kg |
| Montering | Ja |
| Uttrekkbart | Nej |
| Form bord | Rund |
| Bruksområde | Utendørs |
| Tykkelse | 50 mm |



