






Hagebord Venture HomeVolta Ø 150 cmSort
5 031 kr5 919 kr
Spar 15 %
Kampanje
Farge: Sort

Volta Ø 150 cm
Sort5 031 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Spisebordet Volta fra Venture Home er laget av flettet kunstrotting med en ramme av aluminium, materialer som er av høy kvalitet og ikke krever direkte vedlikehold.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Art.Nr. | 9132-001 |
| Farge | Sort |
| Materiale | Konstrotting/glass/Aluminium |
| Serie | Volta |
| Produkttype | Spisebord |
| Lengde | 1530 mm |
| Bredde | 1530 mm |
| Høyde | 740 mm |
| Justerbar | Nei |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 1530 mm |
| Diameter | 1500 mm |
| Vekt | 48 kg |
| Tykkelse | 50 mm |
| Montering | Ja |
| Uttrekkbart | Nej |
| Form bord | Rund |
| Bruksområde | Utendørs |
| EAN-nr | 7350107082960 |



