


Hagebord Eden WoodWilma Ø120 cm
6 159 kr10 499 kr
Spar 41 %
Kampanje
tom 18/5

Wilma Ø120 cm
6 159 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Bordet Eden Wood Wilma 120 cm Brun/Svart har et klassisk design med rette planker og et kraftig bordstativ som er elektrogalvanisert og pulverlakkert for best holdbarhet. Bordet er lett å demontere.
Vedlikeholdsråd
- Beskytt møblene mot fukt og regn, når møblene ikke er i bruk, plasser dem gjerne under tak eller dekk dem med et møbeldeksel
- Vask og tørk av møblene regelmessig, bruk et mildt rengjøringsmiddel
- Oppbevar møblene innendørs om vinteren, i et kjølig og ikke for tørt rom, vask og tørk møblene før de settes bort
- Etter en viss tid trenger møblene å bli malt på nytt, bruk dekkbeis for utendørs bruk
- Beskytt møblene mot fukt og regn, når møblene ikke er i bruk, plasser dem gjerne under tak eller dekk dem med et møbeldeksel
- Vask og tørk av møblene regelmessig, bruk et mildt rengjøringsmiddel
- Oppbevar møblene innendørs om vinteren, i et kjølig og ikke for tørt rom, vask og tørk møblene før de settes bort
- Etter en viss tid trenger møblene å bli malt på nytt, bruk dekkbeis for utendørs bruk
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 4073-68 |
| Farge | Brun |
| Materiale | Furu |
| Serie | Wilma |
| Produkttype | Hagebord |
| Lengde | 1200 mm |
| Bredde | 1200 mm |
| Høyde | 740 mm |
| Lengde | 120 cm |
| EAN-nr | 7350107035188 |
