
Sidebord Venture HomeClarin
fra 827 krfra 919 kr
Spar 10 %
Kampanje
tom 18/5
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Clarin - det perfekte kaffebordet for sommerens ledige stunder! Dette nette sidebordet i svart stål har en kvadratisk toppplate og stilrent smale ben som smidig møter et håndtak i toppen laget av dekorativ teak. Den minimalistiske og skandinaviske designen gir deg et utmerket sidebord som varer over tid. Gjør deg klar for sommerens uteliv!
Varemerke
Beskrivelse
Clarin - det perfekte kaffebordet for sommerens ledige stunder! Dette nette sidebordet i svart stål har en kvadratisk toppplate og stilrent smale ben som smidig møter et håndtak i toppen laget av dekorativ teak. Den minimalistiske og skandinaviske designen gir deg et utmerket sidebord som varer over tid. Gjør deg klar for sommerens uteliv!
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Beige, Sort |
| Materiale | Stål, Teak |
| Serie | Clarin |
| Produkttype | Sidebord |
| Lengde | 45 cm |
| Høyde | 58,5 cm |
| Bruksområde | Utendørs |
| Bredde | 45 cm |

