
Cafébord Eden WoodCapri Utebord 70x70 cm Teak Utendørs
3 499 kr
Beskrivelse
Cafébordet Eden Wood Capri Bord 70x70 cm Teak passer utmerket som cafébord for 2-4 lenestoler. Bordet er laget av høykvalitets teak med FLEGT-sertifisering.
Teak er et klassisk materiale for utendørs bruk. Det er en veldig sterk type tre med et høyt naturlig innhold av olje, og egner seg derfor for utendørs bruk. Over tid blir teak gråaktig, men hvis du ønsker å beholde den opprinnelige brune nyansen, bør du bare behandle det med teakolje.
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Art.Nr. | EW 13915-0 |
| Farge | Teak |
| Materiale | Teak |
| Serie | Capri |
| Produkttype | Kafébord |
| Lengde | 700 mm |
| Bredde | 700 mm |
| Høyde | 740 mm |
| Form bord | Kvadratisk |
| EAN-nr | 7350107035294 |
