
Hagebord Eden WoodStella
fra6 187 krfra8 249 kr
Spar 25 %
Kampanje
tom 18/5
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Stella-bordet er laget av stål og svensk kjernefuru fra Norrland, FSC®-merket.
Egenskaper
| Varemerke | Eden Wood |
|---|---|
| Farge | Brun, Sort |
| Materiale | Norrlands furu FSC / Varmgalvanisert stativ |
| Serie | Stella |
| Produkttype | Hagebord |
| Lengde | 1800 mm |
| Lengde | 180 cm |
| Høyde | 75 cm |
| Bredde | 75 cm |


