





Materiale

Gotland 60x120 Utendørs
Hvit2 564 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Svenskprodusert bord fra Hillerstorp. Designet oser av retro, men designelementene er av den nyeste typen. Laget av FSC-sertifisert kjernevirke fra Norrland.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 1761277 |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Furu |
| Serie | Gotland |
| Produkttype | Loungebord |
| Lengde | 1200 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Høyde | 440 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Form bord | Rektangulær |
| Kolleksjon | Småland |
| Uttrekkbart | Nei |
| Montering | Ja |
| EAN-nr | 7319071761271 |
