Beskrivelse
Bordet Oas fra Hillerstorp er laget av hvitt lakkert stål og nordlig FCS-merket kjernefuru. Oas er formgitt av møbeldesigner Sebastian Hedengrahn.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 62571244 |
| Farge | Brun |
| Materiale | Furu/Stål |
| Serie | Oas |
| Produkttype | Spisebord |
| Lengde | 1570 mm |
| Bredde | 780 mm |
| Høyde | 700 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Uttrekkbart | Nei |
| Form bord | Rektangulær |
| EAN-nr | 7319075712446 |




