
Hagebord Venture HomePanama 224-324
fra13 727 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
Beskrivelse
Utvidbart bord i aluminium med teakplate. Med innleggsplaten blir bordet 3240 mm.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Venture Home |
|---|---|
| Farge | Hvit/Teak, Svart/Teak |
| Materiale | Teak/Aluminium |
| Serie | Panama |
| Produkttype | Spisebord |
| Lengde | 3240 mm |
| Bredde | 1040 mm |
| Høyde | 760 mm |
| Justerbar | Ja |
| Sammenleggbar | Nei |
| Dybde | 2240 mm |
| Vekt | 45 kg |
| Montering | Ja |
| Uttrekkbart | Ja |
| Form bord | Rektangulær |
| Tykkelse | 25 mm |
| Bruksområde | Utendørs |


