




Sidebord HillerstorpOxelunda Høy
SOMMERPRIS
2 699 kr

Oxelunda Høy
2 699 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Bord laget av aluminium med bordplate i FSC-sertifisert teak.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 9906 |
| Type | Sidebord |
| Materiale | Aluminium |
| Lengde | 750 mm |
| Farge | Grå |
| Serie | Oxelunda |
| Garanti | 1 år |
| Høyde | 540 mm |
| Bredde | 380 mm |
| EAN-nr | 7319070099061 |

