







Utebord HillerstorpHimmelsnäs Ø 50 cm
4 195 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Bordet Himmelsnäs er et vakkert, stilig bord i teak.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 971050 |
| Type | Bord |
| Materiale | Teak |
| Form bord | Rund |
| Montering | Nei |
| Kolleksjon | Living |
| Farge | Teak |
| Serie | Himmelsnäs |
| Justerbar | Nei |
| Dybde | 500 mm |
| Diameter | 500 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Høyde | 500 mm |
| Bredde | 500 mm |
| EAN-nr | 7319079710509 |
