



Utebord HillerstorpKungshult
SOMMERPRIS
4 799 kr

Kungshult
4 799 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Et funksjonelt og vakkert designet bord. Laget av aluminium.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 9915 |
| Type | Bord |
| Materiale | Aluminium |
| Lengde | 1400 mm |
| Farge | Grå |
| Serie | Kungshult |
| Garanti | 1 år |
| Høyde | 370 mm |
| Bredde | 810 mm |
| EAN-nr | 7319070099153 |

