





Utebord HillerstorpLeicester Ø50 cm
SOMMERPRIS
2 199 kr

Leicester Ø50 cm
2 199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Bordet Hillerstorp Leicester Ø50 cm er et pent, rundt bord laget av mangotre. Bruk for eksempel dette bordet til dine Leicester-stoler eller som et sidebord til sofagruppen.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 57250 |
| Type | Sidebord |
| Materiale | Mango |
| Lengde | 500 mm |
| Form bord | Rund |
| Uttrekkbart | Nei |
| Montering | Nei |
| Farge | Grå |
| Serie | Leicester |
| Justerbar | Nei |
| Dybde | 500 mm |
| Sammenleggbar | Nei |
| Høyde | 550 mm |
| Bredde | 500 mm |
| EAN-nr | 7319070572502 |

