




Utebord HillerstorpOxelunda
SOMMERPRIS
4 499 kr

Oxelunda
4 499 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 4-7 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Bord laget av aluminium med bordplate i FSC-sertifisert teak.
Egenskaper
| Varemerke | Hillerstorp |
|---|---|
| Art.Nr. | 9908 |
| Type | Bord |
| Materiale | Aluminium |
| Lengde | 1130 mm |
| Farge | Grå |
| Serie | Oxelunda |
| Garanti | 1 år |
| Høyde | 360 mm |
| Bredde | 550 mm |
| EAN-nr | 7319070099085 |

